Hotel Villa
česky english français german 

estaurace V Růžové zahradě, která je součástí Hotelu VILLA, poskytuje kulinářské zážitky jak hotelovým hostům, tak klientům ze širokého okolí. V našem jídelním lístku naleznete mimo jiné i pokrmy z domácích těstovin, čerstvé zeleninové saláty či domácí moučníky. Dále šéfkuchař připravuje vynikající lahůdky dle sezónních surovin jako např. dýně, chřest aj.


Nabízíme rovněž denní nabídku, která umožňuje rychlé a cenově nenáročné stravování.

 

Restaurace

 

 

 

  

 

Letní zahrádka

 

 

Prostorný sál v 1.patře hotelu poskytuje vedle pořádání konferencí, seminářů či banketů i možnost prožití nezapomenutelných zážitků při svatebních hostinách, promocích nebo jiných rodinných oslavách.

 

 Plzeňský Prazdroj - vedoucí pivovarnická společnost ve střední Evropě dodává do naší restaurace Pilsner Urquell, Gambrinus a nealkoholické pivo Radegast Birell.

Coca-Cola Beverages, společnost která zajišťuje výrobu, distribuci a prodej nejznámějších nealkoholických nápojů na světě, zásobuje svými produkty i naší restauraci.

 

 

 

Otevírací doba Restaurace V Růžové zahradě:

 PO-PÁ 11-22

SO-NE 12-22

  

 

 

                              

 

Hotel Villa
Hotel Villa, Okrajní 1, 100 00 Praha 10
tel: +420 274 777 717     e-mail: reservation@hotel-villa.cz     mapa     GPS: 50°4'52.84"N,14°28'55.43"E     mapa stránek     © Hotel Villa     maxell-cz     k4design
Hotel Villa