Hotel Villa
česky english français german

 

 

Vážení hosté,

 

rádi bychom Vás tímto informovali, že od 25.5. 2020

  je obnoven provoz naší Restaurace V Růžové zahradě.

 

Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

  

 

Dear guests,

 

we would like to inform you that our restaurant is

reopened from May 25, 2020.

 

We look forward to your visit!

 

 

 

estaurace V Růžové zahradě, která je součástí Hotelu VILLA, poskytuje kulinářské zážitky jak hotelovým hostům, tak klientům ze širokého okolí. V našem jídelním lístku naleznete mimo jiné i pokrmy z domácích těstovin, čerstvé zeleninové saláty či domácí moučníky. Dále šéfkuchař připravuje vynikající lahůdky dle sezónních surovin jako např. dýně, chřest aj.


Nabízíme rovněž denní nabídku, která umožňuje rychlé a cenově nenáročné stravování.

 

Restaurace

 

  

 

Letní zahrádka

 

 

Prostorný sál v 1.patře hotelu poskytuje vedle pořádání konferencí, seminářů či banketů i možnost prožití nezapomenutelných zážitků při svatebních hostinách, promocích nebo jiných rodinných oslavách.

 

 Plzeňský Prazdroj - vedoucí pivovarnická společnost ve střední Evropě dodává do naší restaurace Pilsner Urquell, Gambrinus a nealkoholické pivo Radegast Birell.

Coca-Cola Beverages, společnost která zajišťuje výrobu, distribuci a prodej nejznámějších nealkoholických nápojů na světě, zásobuje svými produkty i naší restauraci.

 

  

 

 

                              

 

Hotel Villa
Hotel Villa, Okrajní 1, 100 00 Praha 10
tel: +420 274 777 717     e-mail: reservation@hotel-villa.cz     mapa     GPS: 50°4'52.84"N,14°28'55.43"E     mapa stránek     © Hotel Villa     maxell-cz     k4design
Hotel Villa